Rambo

26. dubna 2008 v 11:13 |  The Simpsons
RAMBO
Jméno v originální verzi: Stampy
Druh: slon Africký
Pohlaví: samec
Barva: šedá
Dabér (vydává sloní zvuky): Frank Welker
Oblíbené činnosti: jezení buráků, strkání lidí do svých úst
Rambo je slon Africký, kterého věnovalo do soutěže sprigfieldské rádio KBBL. Spolu s touto cenou bylo v soutěži 10 000 dolarů. Výherce si poté měl vybrat, jakou by z těchto cen chtěl. Soutěž vyhrál nakonec Bart, kterého šokovalo, že slon -kterého by si býval vybral- byl jen vtip. S deseti-tisíci dolary se nespokojil a začal do rádia neúprosně volat "Já chci svýho slona!". Jelikož rádio toto časté volání velmi obtěžovali, sehnali slona Afrického, aby už měli pokoj.
Jako každé exotické zvíře, tak i toto bylo velmi nákladné. Homer ho chtěl nejdříve prodat za vysokou částku chlápkovi, zabývající se slonovinou. Jelikož ale Rambo zachránil Homera topícího se v bahnivém jezeře, nechala ho celá rodina převézt do chráněné rezervace.
Kromě epizody Bart dostane slona se také objevil v díle Dvě paní Nahasapeemapetilonové, kde byl spíše jako "dekorace" na Apuově svatbě, poté ve Veliké Marge, kde díky němu a Milhousovi získal Klaun Krusty zpět svoji popularitu. Dále v díle Rychle a srstnatě - tam Rambo v krátké scénce šikanoval medvěda a nakonec v samotných Simpsonových ve filmu, v kterých málem rozbil skleněnou báň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama